Specjalistyczne szkolenia

Dla szerokiego kręgu zainteresowanych, zarówno obecnych jak i przyszłych klientów firma CAMCO regularnie organizuje specjalistyczne konferencje i szkolenia.

Zwykle poświęcone są aktualnie wprowadzanym na rynek nowym rodzinom urządzeń, ale podejmowane są także szersze tematy ogólne dotyczące zasilania awaryjnego.

Spotkania takie to okazja zadania pytań ekspertom, ale też dyskusji, wymiany uwag, doświadczeń i opinii.

Materiały informacyjne, które uczestnicy konferencji otrzymują, są chętnie wykorzystywane przez projektantów instalacji zasilania awaryjnego jak i przyszłych użytkowników UPS-ów.

W ostatnich latach konferencje takie odbywały się między innymi w WarszawieWrocławiu, Siedlcach, Gdyni, Katowicach, Krakowie.

Liczba uczestników tych konferencji zwykle przekracza 100 osób.

Ponadto pracownicy firmy Camco prowadzą szereg prezentacji i szkoleń dla przedstawicieli wybranych sektorów gospodarki, przemysłu, administracji, wojska, policji, itp.

Te mniejsze spotkania, organizowane często w siedzibie kontrahenta, pozwalają lepiej poznać jego potrzeby i wybrać optymalne rozwiązanie.

Nie wolno też zapominać o krótkich szkoleniach z obsługi sprzętu, które przeprowadzają nasi serwisanci przy okazji przeglądów UPS-ów.

Są one przeznaczone dla nowych pracowników kontrahenta, którzy nie uczestniczyli w szkoleniu prowadzonym przez nas zawsze po instalacji i uruchomieniu UPS-a.